АДЕКВАТ КОНСАЛТИНГ
89422, Закарпатська обл., м. Ужгород, тел.: +38 093 278 91 92
Ід. номер: 2003112017

< to home page < на головну сторінку < a főoldalra        УКР ENG HUN

Правовий захист в Україні

Ви бажаєте займатися підприємницькою діяльністю, вкладати інвестиції або шукаєте ділового партнера на Україні? Ведете торгівлю з українськими підприємствами? Хотіли би створити фірму або ваша фірма уже діє на території України і у вас є проблеми?

Так чи інакше: в інтересах надійного функціонування, Вам, рано чи пізно, так само, як будь-де в іншому місці, виникне потреба, щоб ваші інтереси представляли і захищали, а діяльність супроводжували на місці, забезпечували для Вашої фірми як законність, так і можливості правового захисту під час проведення фінансових операцій, експортно-імпортних операцій, в усіх сферах торгівлі. Неможливо, щоб усі розбиралися у правовій системі країни та правовому регулюванні, що постійно змінюється, - але Вам це і не потрібно: звертайтеся до фахівців, які на основі багаторічного досвіду можуть забезпечити правовий захист Вашого бізнесу і завжди нададуть вам консультацію чи то мова йде про фінансові інвестиції, чи заснування фірми, чи то про торгівлю та операції товарообігу. Пам'ятайте: правовий захист вам потрібен і на Україні!


Юридична консультація та супровід


Наша фірма понад п'ятнадцять років займається юридичним консультуванням та правовим захистом, юридичним супроводом бізнесу – ми представляємо наших клієнтів та партнерів в усіх органах та організаціях, в любий час, в любому місці. Окрім відповідного надійного супроводу та захисту ми надаємо також консультації по інвестуванню, а також займаємося оптимізацією експортно-імпортних витрат, більше того, це і є основним профілем нашої фірми.

Надійний супровід бізнесу

Юридичний та організаційний супровід інвестиційних проектів

• Адаптація інвестиційного плану до місцевих відносин та діючої системи нормативно-законодавчої бази;
• Придбання необхідної ділянки (нерухомості) у власність або оренду;
• Одержання усіх потрібних дозволів;
• Забезпечення договірно-правової основи будівництва та технологічних монтажних процесів, в тому числі із залученням іноземних фірм, проведенням тендерів;
• Введення в експлуатацію;
• На початковому етапі надаємо допомогу у формуванні структури ресурсів та за допомогою залучених фірм – бухгалтерський і авдиторський супровід;
• Проведення тендеру пропозицій страхових фірм (постійний страховий партнер – UNIQA);
• Підтримка контактів із місцевими та столичними адміністраціями;
• При потребі вирішення судових справ до найвищої інстанції;
• Постійний або періодичний правовий аудит;
• Митне оформлення вантажів, що перетинають український митний кордон у режимі «експорт», «імпорт», «транзит»;
• Участь у попередніх та перманентних переговорах, і т.д.

На Україні кожен має законне право вести підприємницьку діяльність, створювати фірми, вкладати інвестиції, ці можливості відкриті як для вітчизняних, так і для іноземних юридичних та фізичних осіб. Українська банківська система розвинута, є всі передумови для ведення надійної фінансової діяльності. Однак, зрозуміло, що не кожен інвестор та підприємець добре обізнаний з місцевими відносинами, досконало володіє усіма тонкощами правового регулювання. Саме тому потрібно, щоб, починаючи з організаційних завдань, та в усіх сегментах діяльності підприємець міг опиратися на юридичну консультацію і міг скористатися на місці підтримкою адвокатів, професіоналів, що мають юридичну освіту. Особливо це стосується правового захисту фінансових інвестицій та з огляду на проекти - їх безперешкодної реалізації завдяки супроводу бізнесу. Підтримка може виявитися необхідною уже в організаційній фазі капіталовкладення, але ще більше вона потрібна у процесі фінансового контролю проекту, коли без фахівців, що досконало обізнані із українським законодавством практично неможливо зорієнтуватися у лабіринтах нормативно-правової бази.

На основі досвіду минулих років можемо сказати, що співпрацюючи разом з українськими та іноземними партнерами у нас було, є (і сподіваємося, що буде) чимало можливостей, щоб стати лідерами у питанні систематичного забезпечення відповідного надійного правового захисту та супроводу бізнесу, тому ми спроможні сприяти при заснуванні фірми, у процесах інвестування, купівлі бізнесу у Західній Європі, на Україні, в Росії.

Якщо ви шукаєте надійний правовий супровід на Україні, якщо бажаєте, щоб ваші фінансові справи, договори та весь бізнес процес були в порядку, якщо не бажаєте особисто займатися усіма організаційними процесами, то звертайтеся до нас: Ви варті того, щоб отримати найкращі юридичні послуги та зручності, надійність, безпеку, які пропонує найкраща адвокатська контора навіть у нестабільних політичних умовах. Ми пропонуємо: надійний безпечний супровід бізнесу на Україні. Не залишайте своє підприємство, бізнес, вкладені гроші без правового захисту!

Директор нашої фірми є головою Постійного Представництва на Україні підприємства «Шкала-Енерджі», заснованого ЗАТ «Шкала-Кооп».

Оптимізація витрат по експорту-імпорту

В галузях зовнішньої торгівлі, як в експорті так і в імпорті, неабияке значення має збалансування та узгодження затратної та дохідної частин. Витрати, що утворюються у процесі торгових операцій на Україні добре піддаються порівнянню з діючими у Європейському Союзі, і це саме стосується і доходів. На перешкоді зростання останніх подеколи стають об’єктивні причини, тому необхідно встановити та відрегулювати оптимальний рівень витрат. Цей організаційний процес, у регулюванні якого у нас є достатньо досвіду – власне і є оптимізацією експортно - імпортних витрат, за допомогою якого досягається суттєве покращення торгового балансу.


Професійна компетентність адвокатського бюро


Наше підприємство, що має у своєму розпорядженні максимально обізнаних з українським правом фахівців і які працюють у нас повний робочий день або на пів-ставки (можливо по аутсорцингу) забезпечує правовий захист не лише для підприємців, що прибувають на Україну, але і тісно співпрацює з місцевими організаціями та державними інституціями. Визнана компетентними органами, наша фірма ТОВ « Адекват-Консалтинг» в останні роки досягає все більш значних успіхів, є членом робочої групи Державної комісії з питань підприємництва та регуляторної політики, крім того є консультантом та приймає участь у роботі Агенції по сприянню інвестиціям у Закарпатській області. Окрім того, ми консультуємо відділ з питань прикордонного співробітництва, що діє при Закарпатській обласній держадміністрації, і ми впевнені, що ділове життя на Україні, попри тимчасові труднощі динамічно розвивається та варте уваги інвесторів. Заручившись нашою підтримкою та скориставшись нашими послугами, в останні роки численні іноземні (в тому числі і угорські) партнери розпочали успішну ділову діяльність на Україні. Серед наших клієнтів є фірми, які широко відомі у багатьох країнах світу, назви та контактні реквізити деяких з них ви знайдете у правій колонці нашої веб-сторінки: цей список одночасно виконує також функцію референцій-рекомендацій.


ПП Верецький Бейло Бейлович

Тел. +38 093   278 91 92

Ід. код: 2003112017


E – mail: bela.vereczkey@gmail.com
Skype - bela.vereczkey


Надійний правовий захист

Якщо Ви бажаєте займатися бізнесом, проводити фінансові та торгові операції на території великої східної сусідньої з Угорщиною держави, то Вам потрібен надійний правовий захист на Україні. Профілем адвокатської контори, що діє поблизу обласного центру Закарпаття Ужгороду, є бізнес супровід інвестицій та оптимізація експортно-імпортних витрат. Згідно партнерів контори – це найкраща фірма на Україні у галузі юридичного консультування та представництва.


Супровід бізнесу на Україні


Україна з точки зору права може стати проблемною територією для тих, хто не обізнаний в лабіринтах правового регулювання, законодавчих норм. Для них дієву допомогу надає українська адвокатська контора, яка однаково досконало розбирається як у сфері консультування, так і в питаннях інвестування, та яка спеціалізується на проведенні надійних та безпечних організаційних заходів і процесів. Ми спеціалізуємося на оптимізації витрат та оптимізації видатків експортно-імпортних операцій, а також враховуючи правові аспекти – захист бізнесу та правовий супровід бізнесу та інвестицій. Володіючи 15 річним досвідом професійної діяльності, наша фірма з повним правом пишається відгуками багато численних задоволених клієнтів. Наша фірма має славу найкращої адвокатської контори, у нас працюють найкращі фахівці та спеціалісти з юридичною освітою, та ми надаємо найефективніші юридичні послуги як для вітчизняних, так і для іноземних клієнтів.

Для них дієву допомогу надає професіональна адвокатська контора, як у галузі консультування, так і у сфері інвестиційних процедур, яка спеціалізується на забезпеченні проведення безпечних та надійних організаційних процесів. Область спеціалізації контори – оптимізація витрат та оптимізація видатків експортно-імпортних операцій, крім того, правовий захист підприємств та супровід бізнесу на Україні. Протягом п'ятнадцятирічної діяльності наша фірма отримала чимало відгуків від задоволених клієнтів, якими ми по праву пишаємося. Наша фірма має славу найкращої адвокатської контори, у нас працюють чудові фінансові фахівці та спеціалісти з юридичною освітою, та наша фірма славиться найефективнішими юридичними послугами, які ми надаємо як для вітчизняних, так і для зарубіжних клієнтів.

Див. далі: Надійний захист бізнесу

Правовий захист в Україні - безпечний супровід бізнесу

Правовий захист бізнесу та інвестицій. Юридична допомога: оптимізація експортно-імпортних витрат. Юридичний супровід, безпечний супровід, правовий захист, адвокатська контора, бізнес, інвестиція, юридична, Україна, експорт, імпорт, бюро, партнер, фірма, консультації. Вам потрібен правовий захист іноземних інвестицій в Україні? Виклик: +38 093 278 91 92

JOGI KÉPVISELET UKRAJNÁBAN | JOGI VÉDELEM, EXPORT-IMPORT KIADÁSOK OPTIMALIZÁLÁSA, ÜZLETI KÍSÉRET | ÜGYVÉDI IRODA - UKRAJNA
Hogyan kell céget alapítani Ukrajnában? | ez a weboldal google kereső optimalizálás (seo) alatt áll || sitemap - honlaptérkép
biztonságos jogi védelem Ukrajnában | krízis Ukrajnában - megoldások | вихід із кризи в Україні