ПП АДЕКВАТ КОНСАЛТИНГ
89422, Закарпатська обл., м. Ужгород, тел.: +38 093 278 91 92
Ід. номер: 2003112017

< to home page < на головну сторінку < a főoldalra        УКР ENG HUN

 

Адвокатська діяльність, надійний юридичний супровід та правовий захист бізнесу в Україні

Наші партнери:
 
PEC management – Slovakia Загальний та спеціалізований менеджмент
ZIPP Bratiszlava Словакія Будівництво та виготовлення виробів із „переднапруженого” бетону
“Skála Energy KFT” Hungaria - Виробництво альтернативного палива
ОВ „APIAGRA” Словакія Кліматизація житлових та виробничих будівель
«VMF Special TRADE KFT» - Hungarian Посередництво в різних сферах бізнесу
Угорський Банк Розвитку (При державній підтримці) The state-owned Hungarian Development Bank (MFB) Фінансові послуги
FÉG Konvektor Hungaria - Виробництво газових конвекторів
HAVÁRIA klaszter Група підприємств різних галузей в Європі
Monogram Technologies s.r.o
ООО «П.С.П. Колизей» Росія: Медіа-обладнання та обладнання відео-спостереження
Приватне підприємство „ЛАКОР” Україна Сучасні технології друку, флагштоки, Аксесуари, інші вироби із композитних матеріалів.
ТОВ „Формента” Швеція - Сучасні технології друку, флагштоки, аксесуари, басейни, світильники, інші вироби із композитних матеріалів.
ТОВ „PTD” Чехія - металоконструкції та сонячна енергетика

Шановний відвідувач!

Наша мета – ознайомити Вас із більш ніж десятирічною роботою нашої юридичної консалтингової фірми, нашими партнерами в минулому та теперішніми, і на цих прикладах проілюструвати те, що надійно захищені інвестиції працюють в обох напрямках, тобто із Європи в Україну та країни СНД, і навпаки.

Підпрємництво „Адекват” – консалтингова фірма з 18 річним стажем. Профіль – правовий та організаційний супровід інвестиційних проектів. Супроводжувало разом із „IPEC Menegament, Bratislava будівництво заводу „Ядзакі” (Японія) по виробництву автомобільних джгутів у м. Ужгород, Також „Kornel Finn GmB”,”Elektrotech” та „PBM” в спеціальній економічній зоні „Закарпаття” – відповідно, німецький та американський проекти. З 1995 по 2003 роки супроводжувала вхід та супровід діяльності в Україні „FEG – Konvektor” – угорської компанії по виготовленню, збуту та сервісному обслуговуванню газових конвекторів.

Президент Угорщини Шмітт Пал урочисто відкриває завод в м. Тячів

З 2008 року по сьогоднішній день -  будівництво та супровід діяльності заводу по виготовленню опалювальних пеллет з відходів дерева “Skala Energy KFT” – Угорський інвестиційний проект в 18 млн. євро в м. Тячів Закарпатської області.

Зараз розпочинає здійснення подібного проекту “Skala Energy KFT”, тільки в декілька раз більшого в Київській області.
На даний час ТОВ „Адекват” також здійснює правовий супровід будівництва деяких об’єктів олімпійського комплексу в м. Сочі для словацької та російської фірм “П.С.П. Колізей” та “Monogram Technologies s.r.o.”

Окрім зазначеного вище, ТОВ „Адекват” є представником в Україні “ZIPP Bratislava” – словацького заводу по виготовленню бетонних елементів з (переднапруженого) бетону, “Bosnyak infeszt KFT” – Угорщина, “VMF Special Trade KFT” – Угорщина, “MFB” – Угорський Банк Розвитку, а також, разом із “VMF Special Trade KFT” , представляє в Україні  Кластер ЄС  “HAVÁRIA ”.

Основний вид діяльності „Адекват Консалтинг” – супровід, менеджмент та правовий захист інвестицій. Захист інвестицій передбачає правовий супровід починаючи з купівлі або оренди земельної ділянки, правовий супровід отримання дозволів, проектування, будівництва, здачі в експлуатації та супровід діючого бізнесу.

Фірма у минулому була членом робочої групи Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, Консультантом обласного агентства по залученню інвестицій та відділу транскордонного співробітництва при обласній Державній Адміністрації. Фірма також здобула перше місце у номінації „Підприємство регіону 2012 року” за поданням Держкомстату України та компанії  „Міжнародний економічний рейтинг”, а директор нагороджений за професійне управління підприємством – лідером економіки України  у галузі „Адвокатська діяльність” - орденом „Хрест пошани України”.

Разом із своїми зарубіжними та українськими партнерами маємо можливість супроводжувати купівлю діючого бізнесу в більшості країн Європи, Україні та Росії. Легалізацію перебування нового власника (реєстрація ПМЖ, тощо), сприяти адаптації в новому середовищі. В більшості країн, при необхідності, забезпечити помічником - перекладачем або надати фірму по управлінню активами з бездоганною репутацією.

Крім готових пропозицій, по Вашому бажанню, можемо здійснити пошук та правовий супровід будь якої теми.

Окрім зазначеного вище, в рамках спільної діяльності партнерами, на підставі відповідної  ліцензії надаємо послуги з декларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення, що переміщуються через митний кордон України і володіємо всіма необхідними системними ресурсами для забезпечення надання таких послуг, професійним персоналом, офісною та комп'ютерною технікою, необхідним програмним забезпеченням, використовуємо сучасні інформаційні технології й маємо позитивну репутацію у митних органах,— в сукупності це дозволяє виконувати взяті на себе зобов’язання по декларуванню вантажів оперативно і якісно.

Основні принципи нашої роботи це: покращення умов для здійснення підприємствами зовнішньоекономічної діяльності, спрощення логістичних та організаційних процесів доставки вантажів, швидке і зручне декларування вантажів громадян. Здійснення митного контролю і оформлення вантажів підприємств і громадян безпосередньо на кордоні значно скорочує час проведення митних формальностей, що у свою чергу оптимізує роботу нашого підприємства і компаній, які користуються нашими послугами, створює більш сприятливі умови для товарообігу через митний кордон України.

Ми можемо надавати наступні митно-брокерські послуги, серед яких:

 

Директор                                      Верецький Бейло Бейлович.

ПП Адекват Консалтинг
Тел. +38 093 278 91 92
Ід. код 2003112017
E – mail: bela.vereczkey@gmail.com
Skype - bela.vereczkey

Визнання нашої роботи:

Адвокатська діяльність ПП Верецький Б.Б. нагороджений за професійне управління підприємством – лідером економіки України  у галузі „Адвокатська діяльність” - орденом „Хрест пошани України”.
У 2012 році ТОВ "Адекват" здобуло перше місце у номінації „Підприємство регіону 2012 року” за поданням Держкомстату України та компанії  „Міжнародний економічний рейтинг”.
У 2013 році директор ТОВ "Адекват" Верецький Б.Б. був нагороджено почесною грамотою від імені угорської групи підприемств Skala-Coop ZRt. за особистий внесок в розвиток інвестиційного проекту.
В 2007 році Державний комітет України з регуляторної політики та підприємництва нагородив керівника ТОВ "Адекват" Верецького Б.Б. почесною грамотою завагомий внесок у реформування національної економіки, розвиток підприємництва та формування ринкової інфраструктури в Україні.

Юридичний супровід, правовий захист

Юридичний супровід: менеджмент та правовий захист інвестицій. Export, import, юридичний супровід, правовий захист, менеджмент, консультації: Імпорт, Експорт, інвестиція - правовий захист інвестицій Україна - Juridical support and reliable legal protection in Ukraine. Правовий захист іноземних інвестицій в Україні, бізнесу, будівельних проектів, а також адвокатська діяльність.

Реєстрація підприємств, компанії в Україні

Вам потрібен юридичний супровід, правовий захист будівельних проектів? Виклик: +38 093 278 91 92

Cégalapítási tanácsadás, супровід, оптимізація витрат, фінансування експортно-імпортних операцій

 

Диверсифікація, як вихід із кризи - криза в Україні
JOGI KÉPVISELET UKRAJNÁBAN | JOGI VÉDELEM, EXPORT-IMPORT KIADÁSOK OPTIMALIZÁLÁSA, ÜZLETI KÍSÉRET | Legjobb ügyvédi iroda, UA
Надійний юридичний супровід бізнесу, правовий захист в Україні | >Реєстрація підприємств - cégbejegyzés | sitemap - honlaptérkép
ez a weboldal tartalmi alapú kulcsszavas keresőoptimalizálás alatt áll